Wyszukiwarka certyfikatów

Pierwsza w Polsce wyszukiwarka certyfikatów online.

Wyszukaj certyfikat

Szanowni Państwo / Drodzy Klienci!

Od 1 czerwca obowiązywać będzie nowa Farmakopea Polska, FP XI. Farmakopea ta zawiera rozdział „Leki sporządzane w aptece", w której zawarte są wskazówki dotyczące dobrej praktyki wytwarzania leków w Waszych aptekach.

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom przygotowaliśmy dla Państwa łatwą w obsłudze wyszukiwarkę umożliwiającą szybki dostęp do certyfikatów analitycznych produktów Galfarm.

W wyszukiwarce, po wpisaniu numeru serii produktu, który znajduje się na opakowaniu surowca oraz na fakturze znajdziecie Państwo certyfikat analityczny. Wyszukiwarka umożliwia też odnalezienie certyfikatu po wpisaniu nazwy surowca i gramatury.

Certyfikat ten można wydrukować lub zachować w wersji elektronicznej. Mamy nadzieję, że wyszukiwarka spełni Państwa oczekiwania i znacznie ułatwi pracę przy sporządzaniu receptury.

Szanowni Państwo, certyfikaty, które znajdują się na tej stronie są certyfikatami wystawianymi dla produktów PPH Galfarm sp. z o. o. przez trzy różne zakłady wytwórcze, w których wytwarzamy swoje produkty na zasadzie produkcji kontraktowej. Każdy z certyfikatów zawiera nazwę, numer serii oraz termin ważności, który znajdziecie Państwo na opakowaniach zakupionych przez Was surowców.

Na każdym certyfikacie jest też potwierdzenie dopuszczenia do obrotu przez Galfarm w postaci zielonej pieczątki.